Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
WydarzeniaŻycie szkoły

“Dzień Nauczyciela 2018” – Apel SU

Z okazji Święta Edukacji, w naszej szkole odbył się dziś specjalny apel przygotowany przez Samorząd Uczniowski. Celem spotkania było złożenie życzeń wszystkim nauczycielem oraz wyłonienie zwycięzców okolicznościowego plebiscytu. W tygodniu poprzedzającym to wydarzenie w klasach IV-VIII odbyło się głosowanie mające na celu wyłonienie laureatów spośród wszystkich pedagogów uczących w SP143. Zostali oni ocenieni według określonych kryteriów, które były podstawą do wyznaczenia sześciu kategorii:

1. „Strażnik Zasad”
2. „Gejzer poczucia humoru”
3. „Rozbrajacz problemów”
4. „Oaza spokoju”
5. „Wulkan energii”
6. „Mistrz wyjaśniania”

W tej klasyfikacji nominowanych było wielu nauczycieli, cieszących się dużą sympatią
i szacunkiem wśród uczniów:
Stanisława Adamczyk, Piotr Maj, Grażyna Pazura, Wojciech Bogdański, Margaryta Orzechowska, Anna Maciejowska, Marta Górska, Ilona Mioduchowska, Marek Pyra, Katarzyna Golec, Mariusz Nawrocki, Maciej Wroniszewski

Ostatecznie zwycięzca mógł być tylko jeden. Poniżej znajduje się lista nagrodzonych zgodnie z kategorią:

1. Strażnik Zasad – Piotr Maj
2. Gejzer poczucia humoru Grażyna Pazura
3. Rozbrajacz problemów Maciej Wroniszewski
4. Oaza spokoju Stanisława Adamczyk
5. Wulkan energii Marek Pyra
6. Mistrz wyjaśniania Katarzyna Golec

Wszyscy nominowani otrzymali słodki upominek a zwycięzcy poszczególnych kategorii pamiątkowe statuetki. Gratulujemy 😉

Skip to content