Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Prace uczniówSukcesy

Sukces Amelii w Konkursie Ekologicznym

Amelka Kordaszewska z klasy 7c zajęła II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie na Krzyżówkę Ekologiczną “Ochrona i kształtowanie środowiska” organizowanym przez Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa – oddział Muzeum Łazienki Królewskie.

To była juz 10 edycja konkursu, którego celem jest podnoszenie i rozwijanie świadomości proekologicznej dzieci i młodzieży oraz zmotywowanie uczniów do podejmowania konkretnych działań na rzecz poprawy stanu środowiska.

Zadaniem uczestników było opracowanie krzyżówki o tematyce przyrodniczej, proekologicznej z elementami ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju oraz opracowanie jej w ciekawej koncepcji graficznej.

Gratulujemy Amelce.

Skip to content