Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
OgłoszeniaWydarzeniaŻycie szkoły

Akademia z okazji Święta 3 Maja

Witaj Maj, 3 Maj! Dnia 26 kwietnia obchodziliśmy w naszej szkole święto uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Z tej okazji uczniowie klasy 1b przygotowali uroczystą akademię, której głównym celem było upamiętnienie rocznicy uchwalenia Konstytucji oraz rozwijanie poczucia przynależności narodowej u naszych małych Patriotów.

Biało – czerwona dekoracja, odświętne stroje, oprawa muzyczna, ale przede wszystkim umiejętności wokalno – ruchowe naszych uczniów sprawiły, że zaproszeni goście poczuli się dumnymi Polakami. Wszyscy ze wzruszeniem przeżyli lekcję patriotyzmu i miłości do swojego kraju, która na długo pozostanie w naszej pamięci. Zapraszamy do obejrzenia relacji!

Skip to content