Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
WarsztatyŻycie szkoły

Dzień Ziemi w klasie 1a, 1c i 3c

Jak właściwie segregować odpady komunalne, wiemy chyba wszyscy. Jednak zawsze warto tę wiedzę utrwalać i przypominać sobie te zasady. Dlatego uczniowie z klasy 1a, 1c i 3c z okazji Dnia Ziemi postanowili wziąć udział w warsztatach „Mini wysypisko” prowadzonych przez Panią Weronikę Wesołowską, Inspektora Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania w m. st. Warszawie.

Teraz możemy wspierać wiedzą swoje rodzeństwo i rodziców. Wszyscy przecież jesteśmy odpowiedzialni za troskę o świat i nie ma lepszego czasu aby o tym pamiętać. Matka Ziemia to przecież żywy organizm. Trzeba go kochać, szanować i pielęgnować. Bo jak powiedział Wódz Seattle, „Ziemia nie należy do nas, my należymy do świata”.

Skip to content