Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Prace uczniówŻycie szkoły

Wiosna, wiosna, ach to ty

“Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty” wybrzmiewa nie tylko w piosence, ale również w naszej szkole. Bądźmy szczerzy, kto z nas nie marzy o zrzuceniu zimowych kurtek na rzecz letnich sukienek, przyjemnego powiewu wiatru i godzin spędzonych na spacerach po naszej pięknej okolicy? Mamy nadzieję, że już niebawem tak się stanie, ponieważ wiosna zawitała także do szkolnych sal, gdzie jakby za użyciem magicznej różdżki, pojawiły się pachnące hiacynty, szafirki czy tulipany, które jeszcze kilka dni temu skrywały się w swoich listkach, z utęsknieniem czekając na słoneczne poranki, a już dziś dumnie prezentują swoje kolory. Ale to jeszcze nie wszystko, ponieważ dzieci postanowiły założyć swoją plantacje warzyw, gdzie pojawił się szczypiorek oraz pietruszka. Wiosno, już dłużej nie chcemy na Ciebie czekać! Przybywaj!

Skip to content