Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
OgłoszeniaŻycie szkoły

Dziękujemy za pomoc w montażu nowych mebli!

W salach na drugim piętrze (klasy 1 – 3) pojawiły się nowe, funkcjonalne zestawy mebli. Piękne, nowoczesne i bardzo pakowne. 🙂 Z całego serca chcielibyśmy podziękować Rodzicom uczniów, którzy włączyli się w pomoc przy składaniu mebli. 🌹🌹🌹 Dzięki ogromnemu zaangażowaniu i sztuki majsterkowania cały proces przebiegł niezwykle sprawnie! 💪 Jesteśmy ogromnie wdzięczni za Wasze wsparcie! 💖 Poniżej zamieszczamy także podziękowania od pani Dyrektor.

Szanowni Państwo,
składam serdeczne podziękowania Rodzicom ze wszystkich klas pierwszych, drugich i trzecich, którzy  stawili się 1 marca (w piątek po południu!) w naszej szkole, by skręcić i ustawić nowe meble we wszystkich salach na drugim piętrze. To dzięki Państwa tak licznej obecności i zaangażowaniu oraz współpracy z pracownikami szkoły można było dokonać zmiany w tak krótkim czasie.

Wyrazy podziękowania przesyłam Nauczycielkom i innym Pracownikom szkoły za przygotowanie sal do wymiany mebli, a potem ich zagospodarowanie.  Pani Wicedyrektor dziękuję za koordynowanie procesu. I kolejny raz okazało się, że razem możemy “przenosić góry”. Za wszystko jeszcze raz bardzo dziękuję!
K. Jakubowska
dyrektorka szkoły

Skip to content