Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Moving Schools ChallengerProjektySport

MSC – wyzwanie #5 – zimowe aktywności

Uczniowie naszej szkoły ukończyli kolejne wyzwanie #5, które wiązało się nie tylko ze sprawnością fizyczną, aktywnym wypoczynkiem, ale i przyjemnością w aurze zimowo-lodowej. W ramach wychowania fizycznego oraz w czasie ferii spędzali czas na górskich stokach, spacerach, w wodzie, a także na lodzie. Zajęcia pozwoliły na nabycie nowych umiejętności, aktywne spędzenie czasu, przysporzyły wiele pozytywnych emocji i wiele frajdy, jak to zazwyczaj bywa z Moving Schools Challenger. Tegoroczny styczeń był niezwykle udany zważywszy na prawdziwą śnieżną atmosferę. Poniżej kilka zdjęć i prezentacja umiejętności naszych uczniów.

#MovingSchoolsChallenger #MovingSchoolsChallengerPoland

Skip to content