Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
BibliotekaWydarzeniaŻycie szkoły

I Ty możesz zostać władcą piorunów!

W środę 31 stycznia uczniowie i uczennice klas szóstych mieli okazję uczestniczyć w spotkaniu autorskim z twórcą lektury szkolnej „Skrzynia władcy piorunów” – panem Marcinem Koziołem. Na spotkaniu uczniowie i uczennice mogli zgłębić tajemnice świata literackiego oraz poznać geniusz Nikoli Tesli.

Pan Marcin Kozioł podzielił się nie tylko inspiracjami do napisania swojego kryminału, ale również opowiedział o procesie twórczym oraz poszukiwaniach, które poprzedzały stworzenie „Skrzyni władcy piorunów”.

Spotkanie autorskie było wyjątkową okazją do bezpośredniego kontaktu z twórcą i stało się inspiracją dla młodych czytelników do samodzielnego odkrywania świata książek i literatury.

Skip to content