Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
KonkursySportSukcesy

Sukcesy w Konkursie Wiedzy o Piłce Nożnej

W naszej szkole odbył się Konkurs Wiedzy o Piłce Nożnej, którego organizatorem był PZPN. Etap szkolny polegał na wypełnieniu testu online. Podzielony był na 2 kategorie wiekowe: rocznik 2009-2012 i 2013-2015 oraz na płeć: dziewczynki i chłopców. Udział wzięło 31 osób. Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowało się 4 uczestników: Leon Andriejczuk, Anna Marek, Jan Nieciecki i Tomasz Piotrowski.

W minioną sobotę (21.10.2023 r.) odbył się wojewódzki etap Konkursu Wiedzy o Piłce Nożnej, którego finalistami w grupie starszej zostali uczniowie naszej szkoły, którzy zajęli 1 miejsce – w kategorii chłopców: Tomasz Piotrowski oraz w kategorii dziewcząt: Anna Marek. Uczestnicy otrzymali upominki ufundowane przez PZPN. Serdecznie gratulujemy finalistom i trzymamy kciuki w etapie ogólnopolskim!

Opiekun: Ilona Mioduchowska

Skip to content