Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Prace uczniówWarsztatyŻycie szkoły

Zawody Hobby Horse

Sport w naszej szkole to wiele różnych dyscyplin i sukcesów. Nie zatrzymujemy się i wciąż dokładamy nowe. 😉 Zawody Hobby Horse to, jak się okazuje, bardzo modna dyscyplina, która wzbudza wielkie zainteresowanie i emocje. Postanowiliśmy wykonać własne konie i jednorożce, a następnie podczas lekcji wychowania fizycznego pokonać tor przeszkód w wielkim stylu. Przy okazji takich szalonych pomysłów mamy okazję dowiedzieć się czegoś o otaczającym świecie, np. co to jest Wielka Pardubicka, dlaczego wzbudza dyskusje obrońców praw zwierząt i co udało im się osiągnąć. Same konie posłużą nam jeszcze do przedstawienia teatralnego; jeden pomysł, a tak wiele korzyści i radości! 😀

Skip to content