Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
ProjektyŻycie szkoły

Przyłącz się – adoptuj pszczołę!

Rok temu, dzięki decyzji eko-rodziców, kilka klas z naszej szkoły podjęło się adopcji pszczół w społecznej kampanii Greenpeace. Dzieciaki były zachwycone, mogąc nadać swoim podopiecznym imiona, wyobrażać sobie, gdzie ich pszczoły fruwają i jakie mają przygody. Może i Wy chcecie się przyłączyć do tej akcji? Już niedługo zebrania – przedyskutujcie to, a żeby dowiedzieć się więcej, odwiedźcie stronę www.adoptujpszczole.pl

Szczególnie w tym roku, gdy jedną z najważniejszych dla nas wartości jest empatia, poszukujemy bohaterów, których działania zainspirują uczniów i będą stanowiły punkt wyjścia do budowania społecznych i ekologicznych postaw w przyszłości. Zostańmy więc razem Pszczelimi Bohaterami!

Skip to content