WycieczkiŻycie szkoły

Farma Iluzji

Klasy „0” i 1c z okazji Dnia Dziecka wybrały się na wycieczkę do Parku Edukacji i Rozrywki. Na Farmie Iluzji można było dostrzec wiele niesamowitych budowli, gigantyczne zabawki oraz miejsca pełne magii. Najwięcej wrażeń wywołały Labirynt luster i Tunel zapomnienia. Wiele emocji wzbudził u uczniów Zakręcony domek. Ciekawym przeżyciem było wejście do Latającej Chaty Tajemnic i szukanie wyjścia z wiklinowego labiryntu.

Na Farmie dzieci mogły obcować z iluzyjnymi eksponatami typu Magiczny Domek, Lewitujący kran i Studnia nieskończoności. W czasie wolnym wycieczkowicze mogli pobawić się na placu zabaw lub dalej korzystać z atrakcji Parku.

Wycieczka była dla nas wszystkich ciekawym, pełnym niespodzianek przeżyciem, które na długo zostanie w naszej pamięci.