Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
WydarzeniaŻycie szkoły

Relacja z pikniku “Wakacje czas start!”

W piątek 2 czerwca 2023 r. na boisku Szkoły Podstawowej nr 143 odbył się piknik szkolny pod tytułem “Wakacje czas start!”. Atrakcji było co niemiara! Uczestnicy mogli wziąć udział w wakacyjnych konkurencjach sportowych z nagrodami, sprawdzając się np. w pakowaniu walizek do samochodu czy rozkładaniu namiotu na czas. Było też dużo okazji do poruszania się, grając w siatkówkę czy tenisa. Chętne osoby mogły także sprawdzić swoją znajomość geografii Polski i świata w interaktywnym quizie. Jak zwykle można było spróbować wspaniałych smakołyków dostępnych w kawiarence, w tym sałatek, frytek, popcornu, gofrów, kiełbasek z grilla czy ciast. Czas umilały nam występy sceniczne wielu uczniów, nauczycieli i zaproszonych gości. Jednym z głównych punktów programu, który otworzył cały piknik, był wspólny taniec “Jerusalema”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację pikniku, zwłaszcza Radzie Rodziców, nauczycielom i uczniom, bez których to wydarzenie nie mogłoby się odbyć. Zachęcamy do przeżycia tych miłych chwil raz jeszcze w poniższej relacji filmowo-fotograficznej! Do zobaczenia na kolejnym pikniku jesienią!

Skip to content