Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
SportŻycie szkoły

Szkolny Mundial – klasy 8

W dniu 7 czerwca 2023 odbył się w naszej szkole turniej piłki nożnej dla klas 8. Mimo, iż kilkanaście godzin wcześniej zawodnicy bawili się na parkiecie balu ósmoklasisty – wszyscy byli w formie. Na boisku nie brakowało zaangażowania w grę, dynamicznych akcji i zaskakujących rozstrzygnięć. Piłkarze zostawili dużo serca na murawie a kibice nie szczędzili gardeł. W ostateczności zwycięzca mógł być tylko jeden.

Wyniki zawodów:

miejsce 1 – Klasa 8b

miejsce 2 – Klasa 8a

miejsce 3 – Klasa 8d

miejsce 4 – Klasa 8e

miejsce 5 – klasa 8c

MVP turnieju został Aleksander Marciniak z klasy 8e

Organizacja i prowadzenie mundialu – Marek Pyra

Wszystkim zawodnikom życzymy dalszych sukcesów już w szkołach średnich – Powodzenia 🙂

Skip to content