Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Samorząd UczniowskiSukcesyWydarzeniaŻycie szkoły

Apel podsumowujący rok szkolny 2022/23

Dnia 5 czerwca 2023r. odbył się apel podsumowujący bieżący rok szkolny.

Nagrody dla najlepszych z najlepszych zostały ufundowane przez Radę Rodziców.

Statuetki dla najlepszych sportowców z klas 8 otrzymali: Kuba Dawejnis, Jan Komendecki, Filip Kołodziejski, Antoni Rosiński, Stanisław Truszkowski, Stanisław Powroźnik, Michał Pietrasiewicz, Antonina Król, Martyna Dąbkowska, Aleksander Marciniak, Grzegorz Dębowski, Mateusz Wcisło, Michał Robak, Franek Załuski, Michał Marjańczuk, Szymon Pyra, Jan Ziemacki, Bernard Czerwniński.

Statuetki za pracę w Samorządzie Uczniowskim i zaangażowanie w życie szkoły otrzymali:

Michał Pietrasiewicz, Antonina Król, Grzegorz Dębowski, Mateusz Wcisło, Michał Robak, Michał Marjańczuk, Amelia Ciszewska, Maja Grabowska, Zosia Miśkiewicz, Natalia Bartysiewicz, Nadia Orłowska, Pola Sieraczkiewicz, Jasmina Moustafa, Magda Masiak, Franciszka Jeger-Nagłowska, Kacper i Dawid Jankowscy.

Nagrody za wysokie wyniki w konkursach ogólnopolskich otrzymali: Maciej Chrzanowski, Maja Żukowska, Henryk Szydlik, Benek Czerwiński, Lena Ciechocka, Marek Jaruszewski, Hanna Kordaszewska, Basia Szafrańska – Brdak, Mateusz Wcisło.

Dodatkową nagrodę za innowacyjną choreografię taneczną dla 8 klas otrzymały: Jasmina Niewęgłowska i Hanna Stanis.

Nagrody i statuetki wręczali: Dyrektor SP 143 Krystyna Jakubowska i Przewodniczący Rady Rodziców Maciej Czerwiński.

Dziękujemy za piękny i emocjonujący rok wszystkim Nauczycielom, Uczniom i Rodzicom 😊

Gratulujemy sukcesów i życzymy spokojnych i udanych wakacji 😊

SU i RR

Skip to content