Mistrzostwa Warszawy w Szachach!

Dzień 7.11.2022 przejdzie do chlubnej historii szkoły. Po raz pierwszy w SP 143 odbyły się zawody sportowe Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w randze Mistrzostw Warszawy. Nasza szkoła gościła 35 szkół, które zakwalifikowały się do finałów zwyciężając w turniejach na szczeblu dzielnicowym. Mistrzostwa odbywały się w dwóch kategoriach; Igrzyskach Dzieci i Igrzyskach Młodzieży. Impreza dzięki zaangażowaniu wielu osób z naszej społeczności szkolnej okazała się sukcesem organizacyjnym. Sportowo też wypadliśmy fantastycznie. Nasza drużyna w końcowej klasyfikacji w Igrzyskach Dzieci wywalczyła II miejsce!

Skład reprezentacji SP 143:

1. Ian Seo,

2. Wiktor Kowalski,

3. Tomasz Piotrowski,

4. Hava Lolea.

Organizator imprezy i opiekun drużyny: Marek Pyra

Skip to content