Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
ProjektySukcesy

Projekt “Zaczarowana paleta” w finale Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej!

Z wielką przyjemnością informujemy, że Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie została nominowana do Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej w tegorocznej X edycji konkursu. Autorka programu – p. Agnieszka Trepkowska – zaprezentowała przed Kapitułą WNEK projekt „Zaczarowana paleta” i znalazła się w finale konkursu . Gratulujemy!!!

Celem Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej jest promocja najlepszych projektów z zakresu edukacji kulturalnej realizowanych w m.st. Warszawie, ale najważniejsze są efekty widoczne na co dzień wśród naszych uczniów, którzy zakochali się w malarstwie, a o ich twórcach wiedzą więcej niż encyklopedie. Działania te – aktywnie wspierane przez rodziców – udowadniają jak ważna jest sztuka w naszym życiu i jak bardzo wszyscy jej potrzebujemy.

Więcej informacji o finalistach znajdą Państwo tutaj. Szczegóły dotyczące konkursu zaś można znaleźć tutaj.

Skip to content