Relacja z koncertu z okazji Święta Patrona

27 października obchodziliśmy Święto Patrona – Prezydenta Stefana Starzyńskiego. Z tej okazji w naszej szkole odbył się wyjątkowy muzyczny koncert. Dzięki temu wydarzeniu przenieśliśmy się w rzeczywistość blisko sprzed wieku. Uroczystość odbyła się w niecodziennej scenerii przedwojennej warszawskiej kawiarenki. Niezwykłego uroku dodawały kreacje artystów oraz nastrojowa dekoracja. Przepiękne wykonania przedwojennych szlagierów poruszyły serca wielu słuchaczy. Na koniec wszystkich ukołysała melodia “Snu o Warszawie” Czesława Niemena.

Na scenie wystąpili: p. Anna Pawłowska, p. Jolanta Majchrzyk, p. Magdalena Wojnarowska, p. Sylwia Bilska Żmuda, p. Monika Zaczkowska, p. Tomasz Plenzner oraz uczniowie: Maja Szczygielska, Maja Piwowarczyk, Sahjan Tobar, Antoni Posyniak, Basia Twardziak, Basia Chmiel oraz Anastazja Marchuk. O oprawę muzyczną i techniczną zadbali: p. Agnieszka Czajkowska, p. Ludmiła Polishchuk i p. Maciej Wroniszewski. Scenariusz tej muzycznej gali opracowała p. Anna Maciejowska, a całość poprowadziła p. Margaryta Orzechowska. Dekoracje zostały przygotowane przez p. Magdalenę Kotarę – Marmur. Szczególne brawa dla p. Anny Pawłowskiej, która była również kierownikiem artystycznym tego niezapomnianego koncertu.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć poniżej. Serdecznie dziękujemy p. Maciejowi Wroniszewskiemu oraz p. Paulinie Latek-Przybylskiej za uwiecznienie tego wspaniałego wydarzenia! Wkrótce opublikujemy także nagranie koncertu.

Skip to content