Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
WydarzeniaŻycie szkoły

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

Pomagają i poświęcają się dla innych. 5 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Dzień ten stanowi doskonałą okazję, by uświadomić społeczeństwu wysiłek, jaki wkładają organizacje pożytku publicznego czy osoby prywatne w niesienie pomocy innym, na wielu płaszczyznach i w różnych zakresach. To święto wszystkich osób, które bezinteresownie angażują się na rzecz pomocy innym. Poświęcają swój wolny czas, wspierają dobrym słowem i współtworzą wiele akcji. Przekazują ogrom dobroci zarówno ludziom, jak i całemu otoczeniu.

Z tej okazji zapraszamy do obejrzenia prezentacji poświęconej działaniom podjętym przez Wolontariuszy z Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy:

Skip to content