Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Prace uczniówProjektyŻycie szkoły

Ciąg dalszy projektu “Formy podstawowe. Wystawa szkolna.”

Kochani, dużymi krokami zbliża się koniec naszego projektu „Formy podstawowe. Wystawa szkolna.” Każde zajęcia to wspaniała przygoda przepełniona radością, chęcią eksperymentowania, spotkania ze sztuką przez duże S, ale przede wszystkim bardzo dobra zabawa.

I tak zajęcia pt. „Księgożerstwo” stworzyły nas okazję do podzielenia się swoją opinią o ulubionych książkach. To także rozmowa, wymienianie poglądów, stworzenie przez uczestników nowego kanonu (bardzo nieobowiązkowych) lektur. Poznacie ją po naszym stemplu. 🙂

„Siewcy” to przede wszystkim odwiedziny niesamowitego twórcy Pawła Althamera. To bliskie spotkanie z przyrodą. Sztukę wyhodujemy jak roślinę. 🙂 Wiosną zobaczycie ciąg dalszy…

Zajęcia pt. ”Twoja własna propaganda, twoją poezją.”, „Rozpowszechniając wiadomości” to twórcze podejście do przestrzeni, słowa. Zapraszamy do świetlicy gdzie za pomocą pieczątek chcieliśmy przekazać innym coś ważnego. I każdy, kto zagląda tam, ma uśmiech od ucha do ucha. 🙂

To nie koniec. Myślę, że jeszcze nie raz zajrzymy do woreczka z naszego pudełka w kształcie szkoły. A tymczasem zapraszam Was do obejrzenia fotorelacji.

Skip to content