Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Fundacja STEFANKAŻycie szkoły

Dziękujemy za udział w spotkaniach klubu “Do Przodu”!

W sobotę 1.06 odbyło się ostatnie spotkanie Klubu dla Dziewczyn „Do Przodu” organizowanego przez Fundację Stefanka i prowadzonego przez prezeskę Fundacji Karolinę Andrian. Na wcześniejszych spotkaniach rozmawialiśmy o sile czerpanej od naszych mam, babek i innych kobiet liderek oraz o nowych technologiach i ich wpływie na funkcjonowanie świata. W minioną sobotę poznaliśmy Cele Zrównoważonego Rozwoju ONZ i dyskutowaliśmy o globalnych wyzwaniach jakim musimy stawić czoła. Dziękujemy Fundacji Strefa Wolnosłowa i Teatrowi Powszechnemu za udostępnienie nieodpłatnie sali na spotkanie klubu!

W przyszłym roku szkolnym spotkania Klubu „Do Przodu” będą prowadzone dla klas siódmych i ósmych. W programie znajdą się dodatkowo zajęcia z debatowania sportowego prowadzone przez trenerów z Warsaw Debate Chamber (www.debatechamber.pl). Więcej informacji we wrześniu 2019. Zapraszamy!

Skip to content