Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Moving Schools ChallengerProjektySport

MSC – wyzwanie #9 zaliczone!

Z końcem roku szkolnego mamy kolejne osiągnięcie! Nie odpoczywamy zbyt wcześnie. Nasi uczniowie pokonywali zdrowe kilometry przemierzając ostatnie wyzwanie w Tygodniu Ruchu (MOVE Week) wykonując układy taneczne. Poniżej krótka relacja z aktywności naszych podopiecznych:

Ale to nie wszystko! Pragniemy również poinformować, że udało nam się wspólnymi siłami ukończyć całoroczny projekt Moving Schools Challenger, który przysporzył nam mnóstwo pozytywnej energii, wspaniałych wrażeń przy realizacji zadań, ciekawych doświadczeń oraz pomysłów na przyszłość. Uwieńczeniem finałowego wyzwania było zdobycie Międzynarodowego certyfikatu dla Szkoły Podstawowej nr 143, którego patronami byli m.in. Fundacja V4 Sport z ramienia naszego kraju oraz międzynarodowa ISCA (International Sport and Culture Association) z siedzibą w Kopenhadze. Dziękujemy również pomysłodawcom z Hiszpanii, a także za współpracę organizacjom z Włoch i Bułgarii.

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Pobierz

#MovingSchoolsChallenger #MovingSchoolsChallengerPoland #MOVEWeek #MOVEWeekPoland

Skip to content