Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
BibliotekaKonkursyOgłoszeniaSukcesyWażne

Biblioteka SP143 nagrodzona w konkursie!

Warszawski Konkurs „Najlepsze szkolne i przedszkolne przestrzenie uczenia się” został rozstrzygnięty. Celem plebiscytu było wskazanie najlepszych przestrzeni edukacyjnych według kryteriów architektury, estetyki i funkcjonalności ułatwiającej proces uczenia się i sprzyjającej rozwojowi społeczności szkolnych, przedszkolnych i lokalnych. Do tegorocznej edycji przystąpiło ponad 60 placówek.

Kapituła Konkursu przyznała m.in. naszej szkole tę zaszczytną nagrodę. Uhonorowana została nasza biblioteka jako nowoczesna i inspirująca przestrzeń do uczenia się, która pobudza kreatywność i wspiera procesy edukacyjne, gdzie uczniowie mogą zdobywać nową wiedzę oraz czerpać radość z odkrywania książek. Dziękujemy serdecznie!

Skip to content