Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Fundacja STEFANKAOgłoszeniaWażne

Kurs przygotowujący do egzaminu predyspozycji językowych dla szóstoklasistów

Fundacja Stefanka otwiera zapisy na Kurs przygotowujący do egzaminu predyspozycji językowych dla szóstoklasistów.

Test predyspozycji językowych jest organizowany w celu wyselekcjonowania najlepszych kandydatów do dwujęzycznych klas siódmych oraz do niektórych oddziałów dwujęzycznych w szkołach średnich (są to tzw. “klasy wstępne” bądź “klasy zerowe”, w których nacisk przez cały pierwszy rok kładziony jest na naukę języka).

Fundacja Stefanka rozpoczyna rekrutację na kurs przygotowujący do egzaminu predyspozycji językowych prowadzony przez Pracownię Z Oknem Na Świat. Kurs będzie się odbywał w soboty. Potrwa od 15 marca do 25 maja. W sumie 10 spotkań po półtorej godziny.

Zajęcia będą się odbywały w soboty w godzinach:

  • Grupa I 9:00-10:30

Liczebność grup od 8 do 12 osób.

Koszt zajęć wynosi 750 zł od osoby dla grupy 10 osobowej.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapisów na https://fsw.systemzajeciowy.pl

Lub do kontaktu z koordynatorem fundacji Stefanka: koordynator.fundacja.stefanka@gmail.com

Zapisy odbywają się również przez sekretariat szkoły.

Skip to content