Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
WycieczkiŻycie szkoły

Odwiedziny w miniaturowym miasteczku

W grudniu klasy 4c i 5b wybrały się na wycieczkę do otwartego niedawno miniaturowego miasteczkaMiniciti“. Podczas dwugodzinnych warsztatów uczniowie mogli przekonać się, jak wygląda praca w różnych, wybranych przez siebie zawodach. Niektórzy zostali lekarzami, policjantami lub strażakami, inni dziennikarzami radiowymi, telewizyjnymi lub internetowymi, a jeszcze inni – instruktorami fitness, pracownikami serwisu samochodowego lub inżynierami. A to nawet nie wszystkie opcje do wyboru! Za wykonaną pracę każdy zarobił tutejszą walutę – miniasy – za które mógł kupić sobie coś w specjalnym sklepiku! Zabawy było co niemiara, możliwości spędzenia czasu – mnóstwo, a czas zleciał nam bardzo szybko, więc na pewno w przyszłości rozważymy powrót i sprawdzenie swoich sił w kolejnych zawodach!

Skip to content