Zakończenie roku szkolnego klas 8

Dnia 23 czerwca 2022r. odbyło się w naszej szkole wyjątkowe zakończenie roku szkolnego najstarszych oddziałów. Na uroczystość przybyli: uczniowie klas 8a, 8b, 8c, 8d, rodzice, dyrekcja szkoły i nauczyciele. W części oficjalnej spotkania, wybrani uczniowie, wyróżniający się zarówno w nauce jak i sporcie, otrzymali stypendia i pamiątkowe statuetki, natomiast wszyscy pozostali symboliczne złote tarcze. W drugiej części imprezy , która miała charakter artystyczny, swoje talenty wokalne i muzyczne prezentowali reprezentanci poszczególnych klas. Nie zabrakło chwil wzruszeń, wspomnień i wyrazów wdzięczności. Dziękujemy wszystkim za obecność a naszym podopiecznym życzymy powodzenia na nowym etapie w szkołach średnich.

Wychowawcy klas 8
(rok szkolny 2021/2022)

Skip to content