Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
SukcesySzachyWydarzeniaŻycie szkoły

Warszawska Olimpiada Młodzieży – Szachy Finał

27.11.2023r. w naszej szkole odbyły się zawody finałowe WOM w Szachach. Przyjechało do nas 35 reprezentacji szkół – mistrzów wszystkich warszawskich dzielnic. Rywalizacja toczyła się w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci (11-12 lat) i młodzieży.(13-14 lat). Łącznie gościliśmy 140 młodych szachistów, którzy rozegrali w sumie 490 partii. Uczniowie SP 143, którzy zdobyli kwalifikacje do zawodów w kategorii młodzież potwierdzili swoje ogromne możliwości zdobywając po pasjonujących meczach brązowe medale. Puchar za zajęcie III miejsca w finałach WOM w Szachach jest nasz!!!

Nasza medalowa drużyna wystąpiła w składzie:
Wiktor Kowalski, Tomek Piotrowski, Kuba Malina i Hava Lolea.

Wielkie gratulacje dla naszych sportowców,!
Podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w przygotowanie tej imprezy.

Trener brązowych medalistów – Marek Pyra

Skip to content