Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
OgłoszeniaŻycie szkoły

Mikołajki 2023

W związku ze zbliżającymi się Mikołajkami, Samorząd Uczniowski zachęca wszystkie klasy do przeprowadzenia poniższych aktywności:

1. Zrobienie jakiegoś super mikołajkowego klasowego zdjęcia (o tematyce świąt i żeby byli uczniowie na zdjęciu). Wysyłanie fotografii na adres ICharkiewicz@eduwarszawa.pl. Klasa najlepszego zdjęcia będzie nagrodzona. Zdjęcie wysyłamy w terminie od 6 do 10 grudnia.

2. Zachęcamy do losowania i kupowania sobie nawzajem w klasie drobnych prezentów (można zrobić konkursowe zdjęcie z tej akcji).

3. Zachęcamy do noszenia czapeczek 6 grudnia oraz noszenie ubrań z mikołajkowymi akcentami.

4. Po szkole, tego dnia, będzie chodził Mikołaj ze słodkimi upominkami.

5. 15 grudnia (piątek) odbędzie się Jarmark Świąteczny. Prosimy, aby każda klasa przyniosła w dniu pikniku po 2 ciasta oraz biały lampion.  Jeśli któraś klasa chciałaby mieć swoje stanowisko na jarmarku oraz jeśli ktoś jest chętny do zaśpiewania na scenie piosenki świątecznej, to proszę dać znać Pani Ilonie Ch.

ŻYCZYMY SPOKOJNEGO I PEŁNEGO DOBROCI CZASU PRZEDŚWIĄTECZNEGO. SU

Skip to content