Podcast z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Szczęścia w Szkole

Zapraszamy do odsłuchania podcastu, który powstał podczas Ogólnopolskiego Tygodnia Szczęścia w Szkole. Można w nim usłyszeć, jak dzieci z klasy 1c opowiadają o szczęściu oraz jak rozumieją wysłuchany tekst literacki: „Okulary szczęścia”. Podcast powstał przy współpracy wychowawcy świetlicy, pani Basi Lewandowskiej, oraz pracowników biblioteki w Szkole Podstawowej nr 143.

Podczas zajęć Pani Basia rozmawiała z dziećmi o szczęściu, optymizmie, pesymizmie i powiedzeniu „patrzeć na świat przez różowe okulary”. Ten podcast to nie tylko zapis zajęć, ale również odzwierciedlenie wspólnej pasji do uczenia się i rozwijania umiejętności w miłej i przyjaznej atmosferze. Najmłodszym dziękujemy za udział w zajęciach. Mamy nadzieję, że ta opowieść przyniesie uśmiech na wielu twarzach i będzie inspiracją do poszukiwania szczęścia w małych, codziennych chwilach.

Skip to content