Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Fundacja STEFANKAOgłoszenia

Zapisy na zajęcia z języka angielskiego i hiszpańskiego otwarte!

Szanowni Państwo, Fundacja Stefanka otworzyła właśnie zapisy na język angielski i hiszpański dla klas 1-7 przez fundacyjny system zajęciowy. Zapraszamy do zapisów. Link: https://fsw.systemzajeciowy.pl

UWAGA! Kwoty podane w programie są za 3 miesiące zajęć. Niestety ograniczenia systemowe wymuszają na nas ustawienie płatności miesięcznej, dodatkowo harmonogram wpłat jest generowany automatycznie. W wyniku czego może dojść do sytuacji, w której w Harmonogramie wpłat te same ceny widnieją jako ceny za miesiąc (fotografia poniżej). Jest to błąd programu. W tej sytuacji należy opłacić kwotę, która w kolumnie „Data płatności” ma wpisany miesiąc i rok rozpoczęcia karnetu dla danych zajęć.

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Pobierz

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Pobierz

Skip to content