Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Ogłoszenia

Spersonalizowana Karta Miejska dla pierwszoklasistów

Drodzy Rodzice pierwszoklasistów (oraz innych uczniów, którzy karty nie posiadają), poniżej znajdą Państwo odnośnik do wniosku o wydanie bezpłatnej spersonalizowanej Warszawskiej Karty Miejskiej (tzw. Karty Ucznia) dla Państwa Dzieci.

Wypełniony wniosek należy niezwłocznie dostarczyć do szkoły. Jednocześnie zachęcamy do składania wniosków drogą elektroniczną (szkoła nie będzie wówczas pośredniczyła w przekazywaniu wniosków do ZTM, a jedynie wydawała rodzicom wyrobione przez ZTM karty).

Skorzystanie z platformy elektronicznej pozwoli Państwu oszczędzić czas, a także da możliwość uzyskania szybkiej informacji zwrotnej, na jakim etapie jest wniosek.

LINK DO WNIOSKU

Skip to content