Głosujmy na projekty w budżecie obywatelskim wspierające SP143!

Szanowni Rodzice, Opiekunowie, Nauczyciele i Uczniowie, serdecznie zachęcamy do udziału w głosowaniu na projekty budżetu obywatelskiego z dzielnicy Praga Południe, a szczególnie:

  • nr 742 Remont placu zabaw – to nasz plac zabaw, który po remoncie byłby dostępny również dla społeczności lokalnej po zakończeniu zajęć szkolnych.
  • nr 950 Biblioteka na Meksykańskiej OD/NOWA – biblioteka jest naszym wieloletnim partnerem, a uczniowie stanowią jej aktywnych czytelników i wolontariuszy. Korzystamy również z wielu warsztatów realizowanych w tej placówce.
  • nr 1443 Zielone ściany w szkołach – zewnętrzna ściana zbudowana z roślin to ekologiczna inicjatywa antysmogowa, jak i ostoja dla drobnego ptactwa (projekt dotyczy 3 praskich szkół, w tym naszej)

Pamiętajcie, że możecie głosować aż na 15 projektów! Głosować mogą także dzieci poniżej 13 roku życia za zgodą rodzica, więc w jednym domu może zagłosować wiele osób! Głosowanie trwa do 30 czerwca, ale po co czekać – wszak wakacje za chwilę. Prosimy też o zachęcenie rodziny i znajomych do głosowania na nasze projekty! Głosujemy na stronie: https://bo.um.warszawa.pl Z góry dziękujemy!

Skip to content