Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
WycieczkiŻycie szkoły

Sztutowo 2023

Klasa 2c i 3c rozpoczęły 8 maja fantastyczną przygodę podczas wyjazdu do Zielonej Szkoły  w Sztutowie. Nie była to jednak zwyczajna wycieczka, lecz spotkanie z przyrodą, wśród  której byliśmy cały czas. Fascynujący świat natury, zajęcia  z kompasem, doświadczenia z określaniem kierunku i siły wiatru, ekosystem roślin, zwierząt morza i wydm to była praktyczna nauka w terenie. A dodatkowo „Aktywnie, Kreatywnie, Bezpiecznie”, to zasady, które codziennie wcielaliśmy w życie. Spróbowaliśmy sił w różnorodnych dyscyplinach sportowych, doceniając rolę aktywności fizycznej i wzmacniając pracę w zespole oraz integrację  klasy. To zwiększy nasze kompetencje w życiu wśród społeczności uczniowskiej i nie tylko.

Skip to content