Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
WydarzeniaŻycie szkoły

Relacja z kiermaszu świątecznego 2022

W dniu 16 grudnia, po kilkuletniej przerwie, w naszej szkole odbył się kiermasz świąteczny. W całym budynku można było poczuć klimat świąt! Na sali gimnastycznej pojawiły się stoiska z ozdobami i przysmakami wykonanymi przez uczniów i rodziców. Można też było obejrzeć występy wokalne i taneczne. W stołówce pełną parą pracowała kawiarenka, a w niej wspaniałe ciasta i inne smakołyki! Na parterze także nie brakowało atrakcji: chętni mogli zrobić sobie zdjęcie z Świętym Mikołajem i jego niezwykłą asystentką, ozdobić pierniczki według własnego projektu, a także pomóc w tworzeniu najdłuższego łańcucha świątecznego!

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i pracownikom szkoły za pomoc w przygotowaniu tego wydarzenia oraz za sam udział! Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz filmiku przedstawiającego wspomniany rekordowy łańcuch!

Skip to content