Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Fundacja STEFANKAOgłoszenia

Zapisy na zajęcia fundacyjne

Tak jak zapowiadaliśmy w tym roku, zapisy i płatności za zajęcia fundacyjne będą połączone z systemem internetowym. Będzie to bardzo wygodne rozwiązanie. Niestety cały proces nieco się przedłużył, ale już jest! Zapisy w linku: https://fsw.systemzajeciowy.pl/#/access/signin/

Prosimy o zapisywanie dzieci na wybrane zajęcia, płatności będą możliwe przez system w ciągu najbliższych dni, poinformujemy o tym Państwa. Kurs przygotowujący do egzaminu klas 8 rusza w sobotę 8.10. Pozostałe zajęcia pozalekcyjne od poniedziałku 10.10. Krótka instrukcja do zapisu:

1. Wchodzimy w link i tworzymy swoje konto.
2. Potwierdzamy rejestracje za pomocą linku w otrzymanym mailu.
3. Logujemy się do systemu.
4. Wchodzimy w zakładkę UCZESTNICY ZAJĘĆ i wpisujemy dane dziecka lub dzieci.
5. Wchodzimy w REJESTRACJĘ i wybieramy z listy zajęcia oraz grupę, na które chcemy zapisać dziecko.
Gotowe!

Jeżeli będą jakiekolwiek problemy z zapisami, prosimy o kontakt:
koordynator.fundacja.stefanka@gmail.com
Koordynator prześle Państwu też szczegółową instrukcję w razie potrzeby. Nowe zajęcia będą sukcesywnie dodawane do systemu. Zapraszamy do zapisów!

Z wyrazami szacunku
Konrad Urbański
koordynator fundacji STEFANKA

Skip to content