Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
E-learningOgłoszenia

Wprowadzamy konsultacje online dla uczniów!

Szanowni Rodzice, Opiekunowie, Uczniowie! Jako kolejny etap naszego e-learningu, czyli zdalnego nauczania, wprowadzamy konsultacje online dla uczniów. Nauczyciele oraz pedagodzy będą oferować swoje wsparcie uczniom w ustalonych terminach. Najczęściej będziemy używać do tego celu platformy Google Hangouts Meet powiązanej z Google Classroom (choć niektórzy mogą wybrać inne formy komunikacji).

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów do spotkań online ze swoimi nauczycielami. Nie trzeba się na nie umawiać ani czekać na swoją kolej – wystarczy “przyjść”. Aby dołączyć do wideokonferencji z nauczycielem, należy kliknąć w link udostępniony w danym wydarzeniu widocznym w poniższym terminarzu (klikamy na wpis, a potem na więcej szczegółów) lub w kursie danego nauczyciela na Google Classroom. Zachęcamy także do zainstalowania aplikacji Google Meet na smartfonach lub tabletach, by nie musieć korzystać z komputerów do wideokonferencji. Terminarz konsultacji znajdą Państwo poniżej oraz na pasku po prawej stronie.

UWAGA! Terminy konsultacji poszczególnych nauczycieli mogą ulec zmianie (zwłaszcza w pierwszym tygodniu) – prosimy o sprawdzanie terminarza od czasu do czasu. Proponujemy także dodanie wpisów z terminarza do swojego kalendarza Google (można to zrobić klikając niebieski plusik w prawym dolnym rogu). Dzięki temu będziemy mogli na bieżąco monitorować ewentualne zmiany terminów (kalendarz sam się aktualizuje). W razie pytań lub problemów technicznych prosimy o kontakt z danym nauczycielem lub z koordynatorem e-learningu, p. Piotrem Majem (p.maj@sp143.waw.pl).

Skip to content