Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
OgłoszeniaRekrutacja

Zmiana harmonogramu rekrutacji do klas IV sportowych

Wydłużono termin składania/przesyłania wniosków o przyjęcie do klas IV sportowych. Skan podpisanego wniosku i pozostałych dokumentów można składać drogą mailową na adres placówki, która przeprowadza rekrutację do klasy IV sportowej – do 18 maja br. tj. przed przystąpieniem kandydata do próby sprawności fizycznej.

Adresy mailowe i numery telefonów placówek można znaleźć na stronach szkół lub na stronie Biura Edukacji www.edukacja.warszawa.pl w zakładce Edukacja warszawska / szkoły i placówki publiczne w zestawieniu – w pliku Excel.

W sprawie szczegółowych informacji dotyczących zasad i kryteriów rekrutacji do klas IV sportowych w szkołach podstawowych należy zwrócić się bezpośrednio do dyrektorów szkół, w których będzie przeprowadzana rekrutacja do tych oddziałów.

Skip to content