Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
ProjektyŚwietlica

Świetliczaki na tropie… zagadek

Miło nam poinformować, że w bieżącym roku szkolnym przystępujemy do ogólnopolskiego projektu edukacyjnego pt.: “Świetliczaki na tropie … zagadek”, organizowanego przez Redakcję dwumiesięcznika “Świetlica w szkole”. Cele projektu to: wychowanie aktywnego, świadomego swoich możliwości i posiadającego umiejętność współistnienia z przyrodą ucznia; uwrażliwienie dzieci na piękno otaczającego świata i potrzebę ochrony przyrody; działanie na rzecz ochrony różnorodności biologicznej i ekosystemów na terenie naszego kraju i świata; rozwijanie zdolności manualnych ucznia; zainicjowanie współpracy między placówkami w całej Polsce. Zapraszamy do wspólnej zabawy wszystkie Świetliczaki! Zajęcia z projektu organizowane będą podczas zajęć świetlicowych.

Skip to content