Dzień Piżamy – czwartek 7 października

Codziennie rano wstajesz, myjesz zęby, czeszesz się, ubierasz i wychodzisz z domu? Dla Ciebie to rutynowe czynności, nad którymi się nie zastanawiasz. Dla dziesiątek tysięcy dzieci chorych onkologiczne, to marzenie, na którego spełnienie czekają często miesiącami. Ich codziennością jest szpitalny oddział i… piżama.

Dlatego, solidaryzując się z dziećmi onkologicznymi, świetlica szkolna wraz z Fundacją Gdy liczy się czas zapraszają całą społeczność szkolną do udział w Dniu Piżamy. Sprawa jest bardzo prosta. 7 października (czwartek) wszyscy uczniowie, nauczyciele, pracownicy obsługi i administracji przychodzą do szkoły… w piżamach.

Z tej okazji zachęcamy do wspierania dzieci z oddziałów onkologii poprzez wpłaty na konto fundacji: 36 1750 0012 0000 0000 3439 6043. Oprócz tego, w czwartek w szkole stanie puszka, do której będzie można wrzucać drobne kwoty.

Więcej informacji o wydarzeniu na plakatach poniżej. Zapraszamy do udziału!

Skip to content