Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
ŚwietlicaŻycie szkoły

Andrzejki w świetlicy

W świetlicy w dniach 27 i 28 listopada odbyły się andrzejkowe zabawy taneczne i wróżby ,,z przymrużeniem oka”. Zorganizowały je Panie – Jolanta Postek i Milena Szymańska (27 listopada – dla klas 2. i 3.) oraz Panie – Katarzyna Czebreszuk i Katarzyna Cienkowska (28 listopada – dla klas I – III). W dniu 28 listopada do zabaw i konkursów dołączyły klasy pierwsze. Nie zabrakło w tym dniu także miłej niespodzianki, a mianowicie… wizyty Fiony. Dzieci z wielkim entuzjazmem powitały Wróżkę – Panią Kasię Czebreszuk. Nasze Nauczycielki – Panie Katarzynki wspólnie poprowadziły wróżby ,,z przymrużeniem oka” i zabawy taneczne. Było przy tym mnóstwo radości, więc uczniowie ze smutkiem opuszczali świetlicę. Wszystkie dzieci otrzymały smakołyki. Andrzejki rozpoczęto i zakończono zabawami tanecznymi.

K. C.

Skip to content