Zapraszamy na zbiórki harcerskie!

Szczep 7 Warszawskich Drużyn Harcerskich i Zuchowych im. Stefana Starzyńskiego

Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej jest organizacją wychowawczą, działającą w oparciu o metodykę harcerską i zasady etyki chrześcijańskiej. Metodyka harcerska odpowiada na potrzeby młodego człowieka: potrzeba osiągnięć, potrzeba akceptacji, potrzeba sprawdzenia siebie, pragnienia przeżycia przygody.

Szczep 7WDHiZ działa w Szkole Podstawowej 143 od wielu lat. Pomagamy w organizacji życia szkoły np. pikniki szkolne. Głównym naszymi działaniami są cotygodniowe zbiórki, na których młodzież uczy się wielu przydatnych umiejętności i zdobywa wiedzę. Nasi harcerze i harcerki co rok uczestniczą w obozach, zimowiskach a także biorą udział w pływaniach na łódkach.

W składzie naszego szczepu znajdują się następujące jednostki:

  • 7 WGZ “Nieustraszeni Żeglarze”
  • 7 WWDH-ek Ruczaj im. “Poznańskich Żab”
  • 7 WWDH-y Koh-i-noor

Szczepowy: Paweł Marczuk pawel.marczuk@zhr.pl szczep7@gmail.com

https://www.facebook.com/szczep7

7 WGZ “Nieustraszeni Żeglarze”

Świecie nowy oto czas…

Ahoj! Zapraszamy na zbiórki gromady, wszystkich żądnych przygód śmiałków z klas 1-4, odbywają się one w piątki w godzinach 17:30 – 19:00, spotykamy się przed sp143, zaczynając od piątku 24.09.2021. Jedyne co trzeba mieć na zbiórce to dobry humor i kumpla. Dodatkowo co roku, w wakacje jedziemy na kolonię, a tam przygód nie da się już zliczyć…

Kolonia zuchów w Ocyplu 2021

Drużynowy: Wiktor Szczerbicki 795 185 600 (SMS)

7 WWDH-ek “Ruczaj” im. Poznańskich Żab

Zapraszamy wszystkie dziewczyny od 5 klasy na zbiórki harcerskie w każdy piątek w godzinach 17:00 – 18:30. Spotykamy się na korytarzu na pierwszym piętrze. Oprócz zbiórek organizujemy weekendowe biwaki, obozy i zimowiska.

Drużynowa Nina Kusiak 666 312 956 https://www.facebook.com/7Ruczaj/

Obóz nad Jeziorem Gromskim 2021

7 WWDH-y “Koh-i-noor”

Zaprasza energicznych i żądnych przygody chłopców od 5 klasy na zbiórki harcerskie. Spotykamy się w soboty przed głównym wejściem do szkoły o godzinie 10:30. Zbiórki odbywają się głównie na terenie parków i lasów.

Drużynowy Adam Kaleta 792 706 508 https://www.facebook.com/warszawskasiodemka/

Obóz nad Jeziorem Komorze 2021
Skip to content