Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Ogłoszenia

Przypominamy o uzyskaniu lub przedłużeniu ważności Karty Ucznia!

Drodzy Rodzice i Opiekunowie pierwszoklasistów przyjętych do naszej szkoły, przypominamy o możliwości uzyskania bezpłatnej spersonalizowanej Warszawskiej Karty Miejskiej (tzw. Karty Ucznia) dla Państwa Dzieci. Poniżej zamieszczamy link do wniosku online.

Z kolei Rodzicom i Opiekunom uczniów klas 4-8 przypominamy, że 30 września 2021 r. mija ważność dotychczasowych Kart Ucznia. Aby ją przedłużyć, należy również złożyć wniosek w tej sprawie. Poniższy link służy zarówno do aplikowania o nową kartę, jak i do przedłużenia ważności istniejącej.

Wypełniony wniosek należy niezwłocznie dostarczyć do szkoły. Jednocześnie zachęcamy do składania wniosków drogą elektroniczną (szkoła nie będzie wówczas pośredniczyła w przekazywaniu wniosków do ZTM, a jedynie wydawała rodzicom wyrobione przez ZTM karty).

Skorzystanie z platformy elektronicznej pozwoli Państwu oszczędzić czas, a także da możliwość uzyskania szybkiej informacji zwrotnej, na jakim etapie jest wniosek.

LINK DO WNIOSKU

Skip to content