Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
OgłoszeniaProjekty

Matematyka ekonomii – kurs dla klas 7-8 we współpracy z Uniwersytetem Warszawskim

Zapraszamy na bezpłatne kursy dla uczniów siódmej i ósmej klasy szkoły podstawowej w zakresie rozumienia wybranych zagadnień matematycznych i finansowych, wraz z elementami makroekonomii.

Projekt organizowany jest przez Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego w ramach Programu Operacyjnego “Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Z uwagi na fakt dofinansowania projektu warunkiem udziału w kursie jest podpisanie umowy szkoleniowej przez rodziców lub opiekunów dziecka.

Kurs jest zaplanowany na 18 godzin dydaktycznych (45 minutowych), zajęcia mogą się odbyć w uzgodnionych terminach w formie zdalnej (z wykorzystaniem platformy do e-learningu i programów do wideokonferencji), stacjonarnej (zajęcia w szkole podstawowej lub w salach Wydziału Nauk Ekonomicznych UW przy ul. Długiej 44/50) lub w formie mieszanej.

Na pewno kurs będzie niepowtarzalną szansą poszerzenia wiedzy wykraczającej poza program szkolny, a niezwykle przydatnej w codziennym życiu. W załączonych plikach są dostępne szersze informacje na temat programu oraz regulamin rekrutacji.

Z uwagi na fakt podpisania przez Panią Dyrektor SP143 deklaracji współpracy z Uniwersytetem, uczniowie naszej szkoły mają pierwszeństwo w dostępie do tego kursu.

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego: https://www.wne.uw.edu.pl/pl/misja-wne/formularz-5.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Pobierz

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Pobierz

Skip to content