Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
OgłoszeniaŻycie szkoły

Czekamy na Wasz powrót!

DROGA UCZENNICO! DROGI UCZNIU!

Niebawem wrócicie do nauki stacjonarnej. Oznacza to, że będziemy się codziennie widywać i razem na nowo tworzyć szkołę, by stała się roześmiana i tętniąca życiem. (Teraz bije w niej smutek, a pustka „rozgościła się” w każdym zakątku.) Dobrze, że osłodę wniosły dzieci z klas 0-III. Słychać chociaż echo pojedynczych głosów. Ale kiedy Wszyscy wrócicie – mury pękną z radości!

Przed powrotem chcemy Wam powiedzieć, że nie będziemy Was „rozliczać” za okres nauczania zdalnego; zaplanowaliśmy Wasz powrót bez sprawdzianów, kartkówek, testów, klasówek, sprawdzania notatek w zeszytach.

Wróćcie bezpiecznie – niech to będzie dla Was powodem radości!

Czekamy na Was!

Dyrekcja i Nauczyciele SP 143

Skip to content