Wielka zbiórka dla schroniska !

JEŚLI NIE JEST CI OBOJĘTNY LOS BEZDOMNYCH, PORZUCONYCH I SKRZYWDZONYCH ZWIERZĄT,
POMÓŻ IM JUŻ DZIŚ !

W najbliższym czasie na terenie naszej szkoły odbędzie się zbiórka na rzecz Fundacji Azylu pod Psim Aniołem. Fundacja ta działa od 2002 roku i prowadzi w Falenicy schronisko i ośrodek adopcyjny dla psów i kotów. Szczegółowe informacje dotyczące działalności fundacji i azylu w linku poniżej:

Serdecznie zachęcam wszystkich wielbicieli czworonogów do wzięcia udziału w tej zbiórce. Każdy może pomóc, przynosząc najpotrzebniejsze rzeczy.

Na chwilę obecną schronisko najbardziej potrzebuje :

• środki przeciwkleszczowe (obroża Foresto)
  • karma dla psich alergików
  • karma Brit care lamb & rice

Oczywiście schronisko również chętnie przyjmuje :

• karmy dla psów i kotów (firmy Brit, Bosch, Royal Canin, Josera, Purina)
  • karmy weterynaryjne (Intestinal, Hepatic, Urinary, Renar, Mobility)
  • makaron, kaszę i ryż
  • smycze, obroże, szelki
  • zabawki dla zwierząt
  • koce, ręczniki
  • środki i narzędzia do utrzymania czystości ( worki, płyny do mycia naczyń i podłóg, szczotki, mopy)
  • tabletki na odrobaczenie (Aniprazol )

Zbiórka potrwa do Wielkanocy, a wszystkie artykuły zbierane będą do kartonów

umieszczonych na dolnym korytarzu szkolnym.

W imieniu schroniska z góry bardzo dziękuję za wszystkie dary.

Wolontariuszka  Julia Pierzchała kl. 7d

Podopieczni fundacji i mieszkańcy azylu,
którzy z pewnością podziękują za przekazane dary, radośnie merdając ogonkami 😉