Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Prace uczniówProjekty

Klasa 2a szturmem zdobywa rynek księgarski!

W trakcie zdalnego nauczania, doskonaląc umiejętność konstruowania wypowiedzi pisemnych, uczniowie klasy 2a napisali cykl opowiadań o skarpetkach (kontynuując książkę p. Justyny Bednarek „Niesamowite przygody 10 skarpetek…”). Prace trafiły zarówno do wydawnictwa PoradniaK, Autorki i pomysłodawczyni tych historii, ale również do… drukarni. Absolutny hit, pachnący farbą drukarską, dotarł do nas w nakładzie 200 egzemplarzy! To pierwsze wydanie – niezwykle cenne!

Aby ułatwić czytelnikom dostęp do naszej publikacji, przygotowaliśmy również e-book, a już od września książkę będzie można wypożyczyć w bibliotece szkolnej. Miłej lektury!

KSIĄŻKA DO POBRANIA TUTAJ

Skip to content