Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
KonkursyOgłoszenia

Konkurs Świetlik / Geoplaneta

Decyzją organizatora Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy Świetlik zostaje przeniesiony na wrzesień 2020r. Uczniowie, którzy zapisali się do tego konkursy z klas I-VII, przystąpią do niego w nowym roku szkolnym. Będąc w klasach starszych o jeden rok, zadania zostaną z poziomu niższego. Czyli np. uczeń klasy IV w roku szkolnym 2020/2001 będzie rozwiązywał test dla klasy trzeciej. Uczniowie klas VIII jako, że kończą szkołę podstawową otrzymają zwrot pieniędzy za udział w konkursie, jednak nie będą mogli do niego przystąpić. Wpłaty będą możliwe do odzyskania np. na konsultacjach z geografii w czwartki o godz. 14.00 lub podczas egzaminów ósmoklasisty w szkole.

Chciałbym poinformować również o wynikach konkursu geograficznego GEO-PLANETA. Zwycięzcą na poziomie szkoły  SP143 został Krzysztof Miszczak w kategorii klas V-VII oraz Wit Kubicki w kategorii klas VII-VIII.

Maciej Wroniszewski

Skip to content