Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
WydarzeniaŻycie szkoły

Dziękujemy za udział w Rodzinnym Wieczorze Planszówek!

Tegoroczny Rodzinny Wieczór Planszówek za nami. Dziękujemy za dobrą zabawę! Było nam miło gościć osoby zafascynowane grami planszowymi, które przyniosły wiele swoich gier i prowadziły zabawy dla dzieci, jak i zmęczonych, przepracowanych dorosłych, którzy dali się dzieciakom wyciągnąć do szkoły na wspólną zabawę. Przy stołach i na podłodze, przy szachach i grach dyskusyjnych, zabawach stolikowych i przestrzennych – każdy znalazł coś dla siebie. Ten wieczór to również okazja do nieformalnych, swobodniejszych rozmów między uczniami, rodzicami i nauczycielami, bez uwag, bez ocen, bez presji. Uważni obserwatorzy mieli możliwość zwiedzenia naszych sal, zaobserwowania wytworów dzieci. Zapraszamy znowu za rok!

Skip to content