Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Życie szkoły

Wyjątkowy Dzień Nauczyciela w klasie 3c

Klasa 3c postanowiła zrobić swojej wychowawczyni, p. Grażynie Winiarz, wyjątkową niespodziankę na Dzień Nauczyciela! Na początku dziewczynki oprowadziły panią Grażynę po “nieznanych korytarzach szkolnych” i wprowadziły w “tajemniczy drugi świat szkolny”. Dziewczynki używały wyobraźni i opowiadały o salach, które istnieją ale na pierwszy rzut oka ich nie widać. Przez ten czas reszta klasy miała czas, aby przygotować tunel z goździków, pod którym uroczyście przeszła wychowawczyni.

Po takim wstępie pani Grażyna dostała swój nakryty stoliczek z menu i mogła wybrać kawkę lub herbatkę, była szarlotka, ciasteczka oraz zdrowe marcheweczki! Wszystko odbyło się przy muzyce relaksacyjnej. Na zakończenie każde dziecko od siebie dało własnoręcznie zrobiony przez siebie prezent.

Skip to content