Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
OgłoszeniaWydarzenia

Konferencja “Od rozmowy do debaty … – Analiza Prac Uczniów jako praktyka wspierająca osiąganie zamierzonych celów”

Serdecznie zapraszamy na konferencję upowszechniającą “Od rozmowy do debaty … – Analiza Prac Uczniów jako praktyka wspierająca osiąganie zamierzonych celów” w Szkole Podstawowej nr 143 w Warszawie.

Uczestnicy konferencji dowiedzą się, w jaki sposób nauczyciele SP 143 pracują zespołowo nad rozwijaniem u uczniów umiejętności dyskusji poprzez stosowanie zadań wymagających argumentowania, dowodzenia i wnioskowania, w tym debaty oksfordzkiej. Program konferencji obejmuje wizyty na lekcjach, zespołową analizę prac uczniów oraz debatę oksfordzką uczniów szkoły.

Zapraszamy chętnych do zgłaszania uczestnictwa w konferencji mailowo na adres: sekretariat@sp143.waw.pl.

Szkoła Podstawowa nr 143 w Warszawie pełni rolę Laboratorium w Klubie Szkół Uczących Się. Jest ośrodkiem twórczego doskonalenia współpracy nauczycieli skoncentrowanej na uczeniu się uczniów, dzielącym się wiedzą i doświadczeniem z innymi szkołami w Klubie SUS i poza nim. Kilka razy w razy w roku zaprasza do siebie dyrektorów, nauczycieli i asystentów szkół zrzeszonych w Klubie SUS, by dzielić się doświadczeniem i wspólnie uczyć.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Pobierz

Skip to content